Můj (ne)obyčejný životKentaurka

Další školní den....Plán

Publikováno 09.12.2013 v 21:06 v kategorii Můj nový život, přečteno: 313x

Johnnyho plán
Tak a už je tady ten Johnnyho plán....
Johnny nám hned po obědě na našem pokoji vysvětlil svůj plán: ,,Melly a Sáro. Vy dvě půjdete a kamarádsky vytáhnete něco z toho Sama. Sam je z mých informací vysazenej na pěkný holky a na kamarádění. Kdežto Patrick je zase pěknej rváč takže já na něj přitlačím trochu jinak, myslím že z obou zvládnete něco vytáhnout, ale jestli ne...Dáte jim tohle..."Johnny nám podal koláček. ,,Tenhle koláček je na to aby ten kdo ho sní mluvil 1 minutu pravdu. Takže chápete instrukce?" Já i Sára jsme přikývly. ,,Dobře, tak jdeme a ve tři hodiny tady." Všichni jsme se vydali chodbou k společenské místnosti primánů. Měli jsme štěstí. Sam zrovna seděl u společenského počítače a Patrick si dával páku, a tvářil se jako největší borec. Johnny si k němu přisednul a Patrick ho vyzval. Johnny ho porazil ani né za 30 sekund a hned si získal obdiv od Patricka. Johnny a Patrick pak někam odešli a my dvě jsme si přisedly k malému Samovi. ,,Ahoj holky, co tady takový dvě kočky dělaj?" Zeptal se Sam a hned se otočil a nasadil jeden ze svých šarmů. ,,Mladej nebuď drzej." Hodila jsem svůj dospěláckej hlas, kterej se Samovi zalíbil. ,,Nejsem drzej, ale co dělaj takový dospělý sekundánky u takovejch mrňousů?" Zeptal se znovu a přitom hodil okem po ostatních. Sára mu hned odpověděla: ,,Přišly jsme za tebou, chtěly bysme po tobě nějaký info." Sára na něj hodila okouzlujcí psí oči a Sam měl hnedka vybráno. ,,Hele kočky jak se jmenujete?" ,,Já jsem Mellysa a tohle je moje BFF Sára." ,,Aha tak Sáro, pojď se mnou do pokoje a já ti to info dám..." Mladej byl drzej ale Sára na mě udělala gesto jako neboj já to z něj dostanu. Tak jsem šla mezi tím na pokoj.
Po chvíli se na pokoj vrátil Johnny. Usmíval se od ucha k uchu. ,,Tak co Johnny? Maš info?" ,,No jasně Melly. Patrick se sesypal. Měl prej strašnej strach že jim ten chlap ublíží, taže mu náramek ukázal." ,,Hmm tak to si dobrej." ,,A kde je Sára? Co Sam?" Zeptal se Johnny. ,,Samovi se Sára zalíbila a tak z něj to info tahá ona sama...." Chtěla jsem říct ještě něco, ale v tu chvíli Sára vletěla do pokoje. Všimla jsem si že se usmívá stejně jako Johnny. ,,Tak co Sáro?" Zeptla jsem se. ,,Ha. Ten mladej se sesypal jako písek! Bylo to snadný. Jsou ochotni svědčit, ale chtějí nějakou ochranu." ,,Ochranu? Jako před tim nemystickym?" Zeptal se Johnny. ,,Jo. Oba jsou na chodbě. Jdeme hned za naší třídní a za Madam Lesakomovou." Zvolala Sára. Vyšli jsme na chodbu kde čekali Sam i Patrick. Všichni 3 jsme se přeměnili na kentaury. Kluci byli úplně vyjukaní z toho jak rychle jsme se přeměnili. ,,Páni, jakto že se přeměňujete tak rychle?" Zeptal se Sam. ,,To je snadný. My jsme nastoupili do školy sice později, ale záleží na taky na věku." Řekla jsem. ,,Tak jdeme!" Řekl Johnny.

U kabinetu naší třídní Boronkové jsme se dohodli co jí řekneme. Pak jsme už i společně s třídní šli k Madam.
Všechno jsme řekli a obvinění bylo pryč. Kluci šli do pokojů, byla jim přidělena zvláštní ochrana a já a Sára jsme šli k nám do pokoje, ale ještě před tím jsem o Johnnyho dostala další lísteček.
Lístek jsem znovu strčila do šuplíku a teď večer když jsem na notebooku jsem si ho přečetla: ,,,,Přijď po večerce na školní zahradu. johnny."" Lístek šel znovu do šuplíku. ,,Sáro já jsem nechala si nechala ve společenské místnosti mikinu. Zajdu si pro ní." Oznámila jsem Sáře. Sára byla zabraná do učení kouzel a řekla jen: ,,Hmm..." Hodila jsem na sebe nějaké oblečení a plížila jsem se na zahradu....POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Komentáře

Celkem 8 komentářů

 • nell 11.12.2013 v 16:19 ach jo


 • PETRA 10.01.2014 v 23:27 Ahoj Melly, vím o někom kdo od tebe kopíruje, nejsi jediná koho ta osoba kopíruje. popis jednotlivých bytostí mám okopírované z knihy chráněné autorskými právy, poslala mně někam stejně jako tebe


 • Sandra 11.01.2014 v 11:02 PETRO, ty prostě musíš štvát furt, že?


 • PETRA 11.01.2014 v 20:09 Promiň Sandro já neštvu pouze si stojím za svým. A to zatím, že Eliz kopíruje, nekopíruje pouze Melly ale i Renatu Štulcovou.


 • kiliaice1415 18.01.2014 v 12:58 Dovolila som si ťa pridať do odkazov na svojom blogu, lebo podla mňa je tvoj blog skvelý a dúfam, že ti to nebude vadiť. Ale ak hej tak mi napíš koment alebo na e-mail Mesacnahviezda@azet.sk a ja ťa od tade vymažem. Kilia Ice a faninka tvojho blogu.


 • Sandra 30.01.2014 v 16:51 PETRO, ale ty nemůžeš nějak dokázat, že Eliz kopíruje od Mellysy a té Renaty. Nebo máš snad důkaz?


 • Eny 27.08.2014 v 11:56 Holky, nehádejte se tu. A ty PETRO, jsi napsala ,,mám", takže to teď vypadá, že kopíruješ ty


 • Rachel 13.01.2015 v 19:36 Jůůůů, to zní zajímavě :-)
  A je dobře, že už nejste obviňovaní :-)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?