Můj (ne)obyčejný životKentaurka

Další školní den....Telefonát

Publikováno 08.12.2013 v 16:34 v kategorii Můj nový život, přečteno: 231x

Telefon s mamkou
Ahoj včera jsem psala článek o tom jak jsme s Johnnym zjistili že 2 primánci(my jsme sekunda) ukázali pod výhružkami náramky nějakému chlapci.
Johnny mě a Sáře včera řekl že má plán a tak jsme si ho dnes vyslechly se Sárou, ale ještě před tím mě čekal nejdříve smutný ale pak radostný telefon:
Dnes ráno ještě před školu mi volala mamka: ,,Ahoj Melly, jak se máš? Už se to vyřešilo?" Mamka moc dobře věděla z čeho nás obviňují. ,,No skoro jó. Mami jakto že voláš? V neděli mi nikdy nevoláš, je to podezřelé!" Řekla jsem se smíchem. ,,Máš pravdu zlatíčko. Hele s babičkou jsme uvažovaly o tom že bysme se přestěhovali, i s tvým bratrem elfem samozdřejmě." Přestěhovat? To jako pryč? ,,A kam se přestěhovat? Jako z Kutné Hory do Prahy nebo kam?" ,,Né zlato, my jsme mysleli do města kde máš školu. V mystickém světě se budeme cítit lépe co ty myslíš?" ,,Ale mami ty přece nejsi mystická bytost?A co Sára?" Měla jsem toho plnou hlavu. ,,Sára by se stěhovala s námi a její otec říkal že je mu to jedno ale že ji chce vídat." ,,No dobře se Sárou jasný, ale ty?" Myslela jsem že mamka mystická bytst není. ,,Melly já to už dlouho tajím. Hele po kom si myslíš že je tvůj bratr elf?" ,,Já myslela že po tátovi?" ,,Ne, zlatíčko já jsem elfka. Ty jsi kentaurka po babičce, ale Max je elf po mě." ,,Aha no tak já proti stěhování nic nemám, ale co moje škola, myslím v normálním světě?" ,,Tam bys už nechodila, prostě byses věnovala životu v mystickém městě. Hodně tvých spolužáků to tak dělá. Informovala jsem se. A dokonce nějaký tvůj spolužák myslím že Calken by byl náš soused. Tak co ty?" Johnny by byl náš soused? To by bylo super. Ale to bych přišla o kamarádku z mé staré školy Elisu. Ale nebyla to nej kamarádka. Bylo to těžké rozhodnutí. ,,Dobře mami, přestěhujeme se, ale teď už musím si připravit na vyučování. Tak pá." ,,Dobře pá Mellyso. Začnu už pomau balit. I když s našimi schopnostmi to bude jedna dvě.."

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Rachel 13.01.2015 v 19:30 Jé, ty se máš! Taky bych se chtěla proměnit a přestěhovat se, ale nevím, jak na to.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?