Můj (ne)obyčejný životKentaurka

Jeden z mých školních dnů

Publikováno 08.12.2013 v 15:58 v kategorii Můj nový život, přečteno: 202x

(2.část)
Stihly jsme to jen tak, tak než přišel učitel na zahradu.
Odkašlal si a začal: ,,Madam Lesakomová mě požádala o to abych oznámil celkem třem žákům tohoto ročníku že za porušení školního řádu ohnledně náramků se dostavíte k Madam Kesakomové a poté budete nejspíše vyloučeni."Všichni jsme se dívali z jednoho na druhého. Učitel začal číst jména: ,,Nenová Sára,Koltová Mellysa a Calken Johnny. Běžte do kabinetu zástupkyně ředitelky Madam Lesakomové už tam na vás čeká!"Řekl rázně. Já, Sára a Johny jsme se neodvážili ani ceknout dokud jsme nebyli z doslechu učitele a ostatních. První kdo začal mluvit jsem byla já: ,,Ale já jsem ten náramek nikomu neukazoavala!" Vyhrklo ze mě. Sára měla v očích znovu slzy: ,,Já taky né, já ani nemám komu a u táty to se snad nepočítá, to jsem ve školním řádu četla!" Vykřikla Sára. Johnny řekl: ,,Já ho ukazoval jenom mámě a ta je elfka takže to je asi jenom nějaké nedorozumění!" Johnny byl vysoký Anglický plnokrevník hnědého zbarvení a v obličeji byl opálený, měl svaly a vlasy měl hnědé jako své tělo(MEZI NÁMY DĚVČATY-MĚ SE CELKEM LÍBÍ A MYSLÍM ŽE JÁ JEMU TAKÉ). Došli jsme do kabinetu, kde už čekala Madam. ,,Přeměňte se a posaďte se!" Všichni jsme se přeměnili a sedli si na židle u stolů. ,,Kolega Redark vám jistě řekl proč jste tady.." Přikývli jsme ,,...Kvůli vám třem máme teď asi sedm nových zájemců o studium v naší škole, ale pouze z nemystických rodin!" ,,Ale Madam Lesakomová, my jsme ty náramky neukázali nikomu, kromě lidí z našich rodin!" Řekla jsem se zvýšeným hlasem. ,,Lžete!" Vykřikla Madam. ,,Ne to teda ne!" Vykřikla Sára.,,Dnes večer se vrátíte domů a v pátek budeme s vaší třídní řešit více! To je zatím vše, můžete jít!" Vstali jsme, proměnili se v kentaury a odešli na zbytek hodiny lukostřelectví.Plačící
Od toho dne chodím do školy uplně normálně, za půl hodiny mě čekají praxe-PlačícíZamračenýJe to tam těžke. Ale jedno plus to mělo-Bude to řešit s naší třídní, ta je vždy hrozně hodná a bez důkazů nic nehrotí. Usmívající se

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Rachel 13.01.2015 v 19:17 Tak to mě mrzí :-/
  Ale určitě to dobře dopadne a zjistí se pravý viníci :-)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?