Můj (ne)obyčejný životKentaurka

Můj nový život 1

Publikováno 08.12.2013 v 15:45 v kategorii Můj nový život, přečteno: 242x

Divné bolesti.
Jednou jsem se ráno vzbudila a spadla jsem na čtyři. Nechápala jsem, tohle se mi ještě nestalo, no i když poslední dny mi bylo zle. Tak jsem vstala a už to bylo dobrý, dokud jsem nedošla do školy. Ve škole jsem totiž padala ze schodů, měla jsem ruce stuhlé jako kopyta. Spolužáci si mysleli že mi je zle tak mi řekli ať se na chvíli posadim. Poslechla jsem. Pak jsem se napila bylinkového čaje který mi dávala mamka když mi bylo v poslední dny zle a stuhlost přestala.
Po škole mi bylo znovu zle a bolela mě záda a znova ta stuhlost. Byla jsem sama doma tak jsem se napila bylinkového čaje a lehla si a nakonec usnula.Když jsem se vzbudila měla jsem divný pocit na nohou a měla jsem je z postele. Když jsem se zkusila posadit nějak to nešlo. Nějak jsem se dobelhala k zrdcadlu a když jsem se podívala uviděla jsem že mám tělo Arabského plnokrevníka. Polekala jsem se tak jsem šla rychle k PC abych si našla co dělat. Někde jsem se dočetla že si mám koňské tělo odmyslet. Tak jsem si začala v duchu říkat "nemám koňské tělo". A opravdu za 10 minut jsem byla bez koňského těla.

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • vlkodlak 28.12.2013 v 19:51 zajímavý....máš to tky fajn..ten běh máš rychlej...ale mě...bys možnááá nepředhonila :DD jsem totiž vlkodlak a běhám dost rychle ;) skoro (nebo spíš) jako ridien ve wolfbloodu :p heeč :DD nemyslim to zle :)


 • Anonymní 27.08.2014 v 11:54 vlkodlak: No tak já taky tak běhám, a možná trochu rychleji, neměřila jsem to


 • Katarina 10.12.2014 v 19:17 Taky se chci stát kentaurkou..hodně časo teď padám na zem, ale nejsem si jisták jestli to neí stresem :(


 • Rachel 13.01.2015 v 16:12 WOW, ty se máš!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?